Posvátné tělo a sexualita ženy

 

 
 


Milé ženy,
oslovuji vás a volám vás ke společnému dvoudennímu ženskému
setkání a sdílení moudrosti v kruhu žen
 

POSVÁTNÉ TĚLO A SEXUALITA ŽENY
 
 
Miluju, když starší ženy předávají svou moudrost mladším generacím. Nebo když ženy mezi sebou sdílejí svou ženskou životní moudrost.
 
Tělo ženy je posvátný chrám, stejně jako tělo muže. To není metafora, ale skutečnost. Hlavním zdrojem ženské síly jsou její ženské orgány. Proto by ženy měly znát své tělo, cítit ho a pečovat o něj s láskou. Ono se jim bohatě odmění.
 
Naučila jsem se v těle cítit blaženost, sytit buňky svého těla božstvím a jeho světlem, mít propojené srdce s dělohou a yoni a celým zbytkem těla. Učím sama sebe žít ve vděčnosti. Tím se mé tělo přetransformovává do lásky, spokojenosti, stává se opravdovým chrámem a ztělesněním ženského božství (sacred feminine). To je brána k vyšším formám sexuality, která přináší otevírání se vyšším stavům vědomí. Cítím se harmoničtější, celistvější a šťastnější ve svém těle tady na Zemi.
 
A to přeji všem ženám. Toužím sdílet sovu cestu s vámi a proto otevírám tento společný prostor pro vás, ženy, které by se chtěly rozvíjet v kultivaci vnímání a milování sebe sama, svého těla, své sexuality, ale i celkového pocitu štěstí a záření ve svém životě.
 
Protože cítím, že pokud ženy budou harmonické a milující samy sebe, podporované a podpořené, budou ve své síle a lásce, bude náš svět spokojenější a harmoničtější. Minimálně náš osobní svět.
 
 


 
 

Čemu se budeme věnovat?
 
Sdílení, tanci, energetickým cvičením, využijeme i hlas a dech, vizualizace nebo vedené meditace, energetické čištění bloků a hluboké léčení pomocí theta healing, kontaktní vyživující cvičení. Celé setkání je vedeno spíše jako modlitba zaměřená na kultivaci těla a sebelásky v atmosféře vzájemného respektu a podpory žen.
 
 
 
 Organizační informace
 
KDY: 22-23.6.2024 v čase letního slunovratu, kdy slunce vrcholí, vždy v 10-18h
 
KDE: ve Studiu Setkávání, Řetězokovářů 105/12, Praha 6 Bilá hora.
 
CENA: jako výměnu energie si prosím 2 222 Kč za celý víkend nabitého a nádherně plynoucího programu.
 
Skutečná hodnota je ale mnohem větší 🙂 Platba je na místě v hotovosti.
 
PŘIHLÁŠENÍ: lenka.poctova@centrum.cz nebo přes messengerVysílám toto volání ženám, které cítí svou touhu posunout svůj život dál. Milá ženo, chceš se přidat a vyslyšet toto volání?
 
Děkuji za důvěru a těším se na nádherné setkání.
S láskou Lenka
 

 
 
 
LENKA POČTOVÁ ŠRAMLOVÁ

Práce s různými ženskými skupinami mě provází už 25 let. Dlouho jsem pracovala s těhotnými maminkami zejména při přípravě k porodu, postupně jsem začala vést ženské kruhy na různá témata. Sama jsem maminkou dvou nádherných zdravých dětí narozených doma (druhé lotosově bez asistence).
 
Pro své vlastní léčení a posun jsem se stala léčitelkou metody Theta healing, která je úžasným nástrojem energetického čištění, přenastavování vzorců myšlení a cítění a jemného, ale hlubokého léčení. Přes 20 let se věnuji meditační praxi a přes 5 let vedu Alunaire - zpívající kruh žen, s nimiž tvoříme a zpíváme zejména posvátné písně o Zemi. Miluju ženská setkávání a sdílím to, co žiju.