Nové CD Země SvětlaNové album s názvem Země Světla obsahuje cyklus 9 volně navazujících autorských písní o Zemi. Začíná zrozením Země z mlhoviny božského snění a končí bujarou oslavnou písní, jak Země usíná a spí, tedy takovou malou symbolickou smrtí, na jejímž konci je radost z dalšího nového života a tvoření. Najdete tam píseň o vodě, ale i hymnu o naší krásné české zemi Země předků, anebo píseň Aluna zrcadlící střípky moudrosti indiánů Kogi a další.

Jak si CD objednat?

V neděli 12. 11. 2023 bylo CD slavnostně pokřtěno na koncertu Alunaire. A vy si ho nyní můžete zakoupit v podobě CD, anebo stáhnout ve formátu MP3 buď přes QR kód nebo link, který vám po platbě odešlu. 

Objednejte si CD mailem na lenka.poctova@centrum.cz, anebo sms na telefonní číslo 732626563.

Tady si můžete poslechnout 2 písně z CD:
 
Zrození Země
 

 
Hvězda
 

 
Na CD se podíleli:

Hudba a texty: 
Lenka Počtová Šramlová

Zpěv: 
Lenka Počtová Šramlová
Monika Akirah Obermajerová (www.hlasdokoran.cz)
Alunaire – zpívající kruh žen

Piáno:
Lenka Počtová Šramlová

Violoncello:
Vojtěch Nejedlý

Bubny a perkuse:
Marcel Vlček

První reference:

🌟 Je to krásný. Při osmý skladbě jsem musel zastavit, protože jsem přes slzy nemohl řídit dál a myslel jsem, že mi snad to srdce pukne vejpůl. Nikdy ti to nezapomenu. (Michal S.)
 
🌟 Tak jsem si to poslechl celé a jsem jedním slovem nadšený! Je to moc pěkně nahrané. Těším se, až si to pustím i do kvalitních sluchátek a v autě, kde mám Bose. (Michal D.)

Obsah CD:

  1. Zrození Země
  2. Bosa chodila
  3. Hvězda
  4. Voda těče
  5. Strom
  6. Živá
  7. Aluna
  8. Země předků
  9. Země v zimě spí


Všem přátelům děkujeme za jakoukoliv formu podpory tohoto projektu (sdílení na FB, sdílení přátelům, finanční podpora apod.).

Lenka Počtová a Alunaire