Nové CD Země SvětlaNové album s názvem Země Světla obsahuje cyklus 9 volně navazujících autorských písní o Zemi. 

Začíná zrozením Země z mlhoviny božského snění a končí bujarou oslavnou písní, jak Země usíná a spí, tedy takovou malou symbolickou smrtí, na jejímž konci je radost z dalšího nového života a tvoření. Najdete tam píseň o vodě, ale i hymnu o naší krásné české zemi Země předků, anebo píseň Aluna zrcadlící střípky moudrosti indiánů Kogi a další.

Jak si CD objednat?

V neděli 12. 11. 2023 bylo CD slavnostně pokřtěno na koncertu Alunaire. 

A vy si ho nyní můžete zakoupit v podobě CD nebo v podobě dárkové karty s QR kódem a odkazem, anebo stáhnout ve formátu MP3 z odkazu, který vám po platbě odešlu. 

Objednejte si CD mailem na lenka.poctova@centrum.cz, anebo sms na telefonní číslo 732626563.


Cena

CD – 350 Kč (můžete vyzvednout osobně, nebo zasílám zásilkovnou)

Dárková karta s QR kódem a linkem ke stažení – 300 Kč (zasílám zásilkovnou)

Odkaz ke stažení do mailu nebo messengeru apod. – 300 KčTady si můžete poslechnout 4 písně z CD:
 
Zrození Země
 

 
Hvězda
 

 
Voda teče
 

 
 Země předků
 

 
 
 
Na CD se podíleli:

Hudba a texty: 
Lenka Počtová Šramlová

Zpěv: 
Lenka Počtová Šramlová
Monika Akirah Obermajerová (www.hlasdokoran.cz)
Alunaire – zpívající kruh žen

Piáno:
Lenka Počtová Šramlová

Violoncello:
Vojtěch Nejedlý

Bubny a perkuse:
Marcel Vlček

Obsah CD:

  1. Zrození Země
  2. Bosa chodila
  3. Hvězda
  4. Voda teče
  5. Strom
  6. Živá
  7. Aluna
  8. Země předků
  9. Země v zimě spí

 

První reference:

🌟 Je to krásný. Při osmý skladbě jsem musel zastavit, protože jsem přes slzy nemohl řídit dál a myslel jsem, že mi snad to srdce pukne vejpůl. Nikdy ti to nezapomenu. (Michal S.)
 
🌟 Tak jsem si to poslechl celé a jsem jedním slovem nadšený! Je to moc pěkně nahrané. Těším se, až si to pustím i do kvalitních sluchátek a v autě, kde mám Bose. (Michal D.)

🌟 Leničko, moc tě zdravím a chtěla bych ti neskutečně moc moc moc moc poděkovat za to CDčko. Je to opravdový skvost pro mě, opravdu nádherné, opravdu nebeská hudba. Přesně jsem potřebovala něco takového, ženského, krásného, klidového, rozjímavého, niterného. To je úplně přesně to, co jsem teďka potřebovala. Moc lituju, že nejsem blíž, šla bych na tvůj hlasový workshop…, ale to vaše zpívání se mi opravdu moc líbí. Takže ti mávám a ještě jednou opravdu mockrát děkuju. Děkuju Moc. Krásné dny.
 
🌟 Tvé písně mne každý den doprovází do práce a z práce. Jsou fantastické a otevírající srdce. Tvůj hlas je jako orchestr. Máš ve svém hlase velikou hloubku. Já to cítím. Je Tvůj veliký dar. A za to zase děkuju já. Miluju Tvou píseň zrození Země. Je nádherná skvělá dokonalá. Je totiž neuvěřitelný pustit si do uší hudbu z této písně a napojit se na Zem a propojit to se srdcem. To jde naprosto samo a já cítím ten přesah jaký to v tu chvíli má a ten neskutečný potenciál. Je to Mega léčivé. 
 
🌟 Leničko a Moničko Vaše CD mě zasáhlo přímo do srdíčka. Pouštím si Vaše písničky každý den a pozpěvuji si je jako modlitby pro zemi. Pouštím je i při terapiích, když vím, že je to vhodné. Děkuji Vám za tak krásnou práci. Pokud budete dělat nějaké akce, budu ráda, když nám je sem dáte. Velmi bych se chtěla na některou z nich připojit. Srdečně Vás všechny zdravím a přeji krásnou první adventní neděli.

Všem přátelům děkujeme za jakoukoliv formu podpory tohoto projektu (sdílení na FB, sdílení přátelům, finanční podpora apod.).

Lenka Počtová a Alunaire