Léčení metodou Theta healing

 

Theta Healing je velmi efektivní metoda energetického léčení, která umožňuje hluboké léčení emočních, tělesných i mnohých dalších životních obtíží. 
 
Může snížit nebo odstranit bolest a nemoci, umožňuje uvolnit přesvědčení, která přinášejí utrpení a omezení, a přetvořit je na životadárné a život podporující postoje. 
 
Modalitou Theta Healing lze také řešit otázky vztahů, hojnosti a prosperity a podpořit zdraví a celistvost na všech úrovních.

Jaká je moje zkušenost?
 
Předtím, než jsem začala používat metodu Theta Healing, jsem cítila ve svém těle i psychice celé roky velkou těžkou zátěž, o které jsem nevěděla, odkud se tyto mé pocity pořád berou. Nepochopitelné strachy, úzkosti, velikou nejistotu. Také jsem měla asi 10 let veliké bolesti a problémy s páteří. Donedávna.

Vyzkoušela jsem mnoho různých metod, kterými jsem si snažila pomoci, ulevit a své potíže vyřešit. Kousíček po kousíčku se to zlepšovalo. Když jsem ale začala pracovat s metodou TH, zaznamenala jsem posuny raketovou rychlostí. 
 
Zjistila jsem, že mnoho z mých tíživých pocitů a prožitků souviselo s pocity a těžkými zkušenostmi mých rodičů a předků, o kterých jsem někdy věděla, ale často vůbec netušila. Mnoho další zátěže jsem si nesla z nezpracovaných zatěžujících zkušeností z mého dětství, prenatálního života a početí, nebo z jiných časů a rovin své existence. Postupně jsem vše prozkoumávala, čistila a léčila, ať už sama, nebo s pomocí druhých. 
 
Celý můj život se projasnil, vyčistil, zklidnil. A dnes můžu říct, že se cítím nejlíp za celý svůj život, včetně mého zdraví. Jsem šťastná, že jsem si našla k metodě TH svou cestu a že mohu pomáhat i dalším bytostem, které o to stojí a potřebují ji. 
 
Sama procházím postupně další kurzy, abych si rozšířila paletu zkušeností a nástrojů k léčení. TH se věnuji od podzimu 2021.

Jak Theta Healing funguje?
 
Problém při běžných terapiích spočívá v tom, že se snaží v rámci běžného omezení ega vyřešit různá traumata. Jenže v tomto omezeném rámci obvykle hluboké a zásadní změny udělat nelze, nebo jen velmi pomalu a často bolestivě.
 
Při metodě TH se naopak dostáváme za běžný rámec ega a provádíme změny z vyšších rovin existence. Terapeut se vyladí do theta mozkových vln, čímž se přelaďuje i mozkové vlnění klienta do theta vln. V tomto stavu vyladění na Zdroj, Boha, Vědomí, Stvořitele (nebo jak jinak si tuto rovinu existence pro sebe pojmenováváte) se provádí čtení pole klienta, protože v tomto stavu jsou zachytitelné a "čitelné" zkušenosti, pocity a přesvědčení, které nejsou na vědomé úrovni klienta, ale schované mimo jeho vědomý dosah, v podvědomí. Z nejvyšší roviny se potom provádějí i změny v přesvědčeních a léčení, které je velmi účinné, a klient obvykle prožívá velkou úlevu a uvolnění, projasnění. Terapeut může provést jen ty změny, které klient odsouhlasí. Vše se tedy děje se souhlasem klienta a v souladu s tím, co si pro sebe přeje.

Jak se objednat?
 
Metodu Theta léčení lze pohodlně poskytnout i telefonicky nebo online. Tímto způsobem mám větší časové možnosti.
 
Pokud si klient vyloženě přeje osobní kontakt, poskytuji léčení ve Studiu Setkávání v Praze, Bílá hora. 

Objednat se můžete na mém telefonním čísle 732 62 65 63.

Od února 2024 je cena 1600 Kč za setkání. Cena může být pohyblivá podle délky nebo celkového pocitu na vaší i na mé straně.