Miluj svůj hlas – dvoudenní hlasová dílna

 

 

 Milí přátelé,

srdečně vás zvu na dvoudenní hlasovou dílnu


Miluj svůj hlas

v sobotu 8.-9. 6. 2024 v 10-17h

 

přihlašování mailem: lenka.poctova@centrum.cz

 

 Posuň se na další úroveň sebe-přijetí, na další úroveň sebe-poznání, na další úroveň hlubšího uvědomění, kdo jsi. Buď šamanem sám sobě, léčitelem i průvodcem sám sobě, všechno už máš k dispozici, jen se vydej na cestu. A pokud na ní už jsi, pokračuj ke stále větší integritě, protože tahle cesta nekončí.

Tato hlasová dílna je určena ženám i mužům.

Chceš začít milovat svůj hlas? Miluj sebe.
Chceš mít silnější hlas? Opusť strach ze své síly.
Chceš být svobodnější ve svém hlasovém vyjádření? Dovol si být vidět a slyšet.
Chceš mít přirozený autentický hlas? Práce s hlasem je ve skutečnosti práce na sobě, zbavování se strachu a hluboké přijetí sebe sama, vnímání a procitnutí svého těla.

 

Co nás spolu čeká?

Sobota:

 • Začneme přirozeným rozezpíváním a rozezněním hlasu a těla.
 • Podíváme se na základy dechu a přirozené proudění dechu tělem. Neboli co tělo samo umí, když se otevřeme jeho moudrosti? Procítíme těžiště své síly v těle.
 • Ukážeme si jak znít a rezonovat hlasem v těle, jak rozvibrovat různé tělesné prostory a využít je jako oporu pro hlas. 
 • Vyzkoušíme si různé modality/způsoby použití hlasu, jeho barvy, pocity. 
 • Zjistíme některá blokující přesvědčení a strachy o našem hlase a o nás samých, která nám brání v tom, abychom autenticky vyjadřovali sami sebe i skrze svůj hlas.
 • Vyzkoušíme si intuitivní kresbu a zrcadlením abychom zjistili, jak to s naším hlasem vlastně máme na hlubších úrovních vědomí. Bude-li potřeba, využijeme moderní modalitu energetického čištění a léčení ve vlnách theta k přenastavení nefunkčních přesvědčení. 

Neděle:

 • Procvičení principů z předchozího dne, rozezpívání.
 • Zpěv a rezonance hlasu ve dvojicích. 
 • Společný zpěv a hlasová improvizace světových písní ve vícehlasém provedení s doprovodem jednoduchých perkusí.
 • Individuální práce s hlasem v rámci skupiny pro zájemce, kteří se chtějí rychle posunout kupředu v síle a autentičnosti hlasu. Nejen jednotlivci, ale i celá skupina tím získá mnoho materiálu a pochopení pro svůj vlastní hlas.
 • Předpokládaný konec v 17h.
   

Kam si dovolíš se posunout, tam se posuneš. Hlas může být i tvým nástrojem velkého  poznávání, svobody, prozkoumávání světů, radostí a zábavou nebo hlubokým léčením. Tvé otázky budou zodpovězeny.

Tato hlasová dílna není určena primárně k tomu, abychom si zazpívali, ale abychom pronikli hlouběji do fungování hlasu. Je určena i pro ty, kteří nechtějí vyloženě zpívat, ale potřebují hlas používat při své každodenní práci.

Klienti se mě často ptají, proč se něco takového neučí už ve škole? Ano, neučí. A nevím. 

Ale každopádně se dotkneme všech aspektů našeho života, protože hlas je jen třešnička na dortu a my budeme pracovat s oním "dortem", aby "třešnička" mohla krásně a svobodně znít sama sebou a my jsme jí bránili co nejméně. Protože naše tělo je geniální nástroj a už vše umí, jen se musíme znovu naučit, jak mu co nejméně bránit a naopak ho podpořit.


 KDE: Studio Setkávání, Řetězokovářů 105/12, Praha 6 Bílá hora

SPOJENÍ: asi 3 min chůze od konečné zastávky tramvaje Bílá hora

S SEBOU: pohodlné oblečení k volnému pohybu, jídlo na celý den, ve studiu je možné uvařit kávu nebo čaj za malý poplatek 10-15 Kč, k dispozici je mikrovlnka i plotýnka a hrnec k ohřívání.

CENA: 2800 Kč při platbě zálohy nebo celé částky do 1. 4. 2024 (do půlnoci), 3 300 Kč při platbě po 1. 4. 2024. Pro rezervaci místa je potřeba uhradit zálohu 800 Kč, která je nevratná, je převeditelná na jinou osobu. Doplatek je v hotovosti na místě.

Pro ty, kteří si chtějí kurz zopakovat, bude cena snížená na 2000 Kč za celý víkend, i zde je potřeba uhradit zálohu.

PŘIHLÁŠENÍ: mailem na lenka.poctova@centrum.czLENKA POČTOVÁ ŠRAMLOVÁ

Hudebnice, zpěvačka a autorka léčivých písní zejména o Zemi. Asi 20 let zpívá a koncertuje se sesterským duem LeHarMonja. Založila a 5 let vede Alunaire – zpívající kruh žen. 

Provede vás poznáváním a odkrýváním souvislostí o vašem hlase s jemností i silou, jasně a trpělivě vám vše vysvětlí, umožní vám hluboký dotyk se sebou sama, pokud budete chtít.

Více o mě najdete ZDE

 

 Miluj svůj hlas 

 Co je to HLAS?


 

 

Ukázky autorských písní: