Dar dračího dechu

 

Milí přátelé,

srdečně vás zveme na víkendový seminář věnovaný tématu DECH,

 dar dechu, dračí dech, svobodný dech...

 

víkend 26.-27. 10. 2024 

 

s Lenkou Počtovou Šramlovou

& Lucií Tarou Groverovou 

 


 

Jaký je tvůj dech? Jaká je energie za tvým dechem? Víš, jaký je to pocit, když celé tvé tělo dýchá? Když každičká jeho buňka právě teď a v každém okamžiku nově se tetelí životem a živým dechem? Víš, jaký je to pocit, když skrze dech zažiješ hluboké spojení sám se sebou a se svou hloubkou? Když celý prostor tvého těla se stává jediným proudem síly, dechem draka? A když i toto vše překročíš do úplné svobody?
 
Během 2 víkendových dní se podíváme na to, jak to máš se svým dechem ty. A kam můžeš růst. 
 
Kdy jindy než v roce Dřevěného Draka.
 
 
 
Lucie TaRa Groverová: Provedu tě tématem dechu po tvojí rodové linii a zaSTAVíme se přesně tam, kde bude potřeba zastavit. Vrátíme se do momentu, kdy jsi opustil/a mámino tělo a přirozeným procesem ještě za její podpory a dýchání skrze pupeční šňůru, jsi se měl/a pozvolna v pravý nazrálý čas poprvé nadechnout a aktivovat propojení s duchem/obsahem/ sebe samé/ho. Díky způsobu intervenovaných porodů a předčasného stříhání nedotepané pupeční šňůry se tak ale nestalo. Na jednom místě Talmudu se říká: Slova učenců jsou jako žhavý popel.” Proč se neříká oheň, ale popel? Protože je třeba slova oživit, rozdmýchat dechem. (Emanuel Levinas)
V knize Jak napravovat svět Terezie Dubinové je rozhovor s židovskou ženou zpěvačkou, která mluví o tom, že svými slovy, vytváříme světy.
A o tom to je. Poznat svůj vlastní dech a možnost ho prožít bez jakýchkoliv překážek. Rozdmýchat dechem slova…a slovy tvořit světy ve kterých skutečně chceme žít. Pro začátek minimálně jeden. Příběh planety ZE MĚ. 
 
 
Lenka Počtová Šramlová: Ukážu ti, jak prohloubit své vnímání dechu a proč je to důležité, jak usadit svůj dech v těle a jeho hlubokém těžišti. Vyzkoušíš si krok po kroku jednoduchá, ale účinná cvičení, ve kterých můžeš potom pokračovat dál sám/sama. Osvoboď svůj dech a poznej sílu v něm ukrytou.
 
 
 
 
 
 

KDY: 26.-27. 10. 2024 vždy v 10-17h 
 
KDE: Dračí chrám, Praha

Workshop je určený ženám i mužům a kapacita je omezená na max 13 lidí.

CENA:

PŘI ZAPLACENÍ ZÁLOHY 1500 Kč (co nejdříve, termín upravujeme) je zvýhodněná cena 3 333 Kč.

PŘI PLATBĚ POZDĚJI je cena 4 048 Kč.


Přihlášky: jsem@luciegroverova.cz
Další info na www.luciegroverova.cz